Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2016, 15:12   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Właśnie pracuję nad pewnym moim malutkim projektem. Co to jest? Carrer Compedium po polsku w formie dokumentu google ze wszystkimi profesjami oficjalnymi 2 edycji Warhammera (włączając to chaos, wampiry, skaveny i wszystko co znalazłem w podręcznikach). I zastanawiam się czy znaleźliby się jacyś ogarnięci forumowicze, którzy pomogli by w tym zadaniu (sama lista profesji w rozmiarze czcionki 11 zajęła mi 7 stron w doku). Po zakończeniu zadania dokument będzie dostępny dla każdego do wygodnego korzystania. Po zakończeniu tego projektu mam w planach jeszcze dokument ze wszystkimi czarami 2 edycji (wliczając w to wszystkie mroczne czary oraz rytuały) oraz jeden z listą i opisem przedmiotów magicznych (tych złych i tych dobrych).
Przede wszystkim robię to dla siebie i dla wygodnego mistrzowania (i grania), ale myślę, że inni też widzą plusy takich dokumentów.
Nie szkoda Ci czasu i to na łamanie praw autorskich? Nikt Cię pewnie nie będzie ścigać, skoro mieszkamy w kraju edycji TofT, a na Zachodzie angielska WFRP 1E Wiki hula bez przeszkód od wielu lat, ale warto o tym pamiętać. Sam wolałbym spożytkować ten czas na szlifowanie języka angielskiego, na przykład poprzez lekturę podręczników w oryginale.
 
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem