Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2016, 22:57   #32
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Barrus uśmiechnął się do Arii i odpowiedział.
Barrus Maurinius: Nie po tu jestem Aria. Szukam informacji, a Omega to ty.
Asari uśmiechnęła się i wskazała mu miejsce w stosownym oddaleniu na sofie.
Aria T’Loak: Czego więc chcesz?
Barrus usiadł na wyznaczonym miejscu po czym kontynuował.
Barrus Maurinius Współpracy. Muszę się dowiedzieć co się stało z pewną asari, Irarise Meveni. Dziewczyna mogła wpaść w ręce jednej z grup najemniczych na Omedze.
Aria T’Loak: Irarise Meveni...
łyknęła ze szklanki stojącej obok.
Aria T’Loak: Powiedzmy, że mam pewne informacje. Nawet więcej niż możesz oczekiwać. Interesuje mnie jedynie, dlaczego miałabym się nimi z tobą dzielić… i po co ci one?
Barrus uśmiechnał się tylko.
Barrus Maurinius: Irarise ma wysoko postawionych krewnych w Cytadeli. Na pewno wiesz o Turiańskiej jednostce w dokach, to nie przypadek, gdyby więcej takich pojawiło się w przestrzeni Omegi, to byłby problem nawet dla potężnej Arii T’Loak. Pomoc mi może Ci zaoszczędzić tych problemów w przyszłości. Jednak wiem o czym mówisz. Ludzie mają takie powiedzenie. Ręka rękę myje. Powiedz co chcesz w zamian za informację, a ja postaram Ci się to dostarczyć.
Aria parsknęła śmiechem na propozycję.
Aria T’Loak: Cokolwiek możesz mi zaoferować, nie ma dla mnie żadnej wartości. Od brudnej roboty mam swoich ludzi. A sprawa turiańskiej jednostki rozwiązała się sama, już jakiś czas temu. Więc chyba straciłeś główne argumenty, co?
Westchnęła.
Aria T’Loak: Znudziłeś mnie. Wyprowadźcie go stąd.
powiedziała do swoich goryli.
Aria T’Loak: A jeśli szukasz Irarise, musisz poszukać też Archanioła i jego zgrai. Taka mała podpowiedź.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline