Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2016, 13:44   #9
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Szaine, super że dołączyłaś!

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Bez przesady, uśmierciłem matkę postaci Veski, zanim ta zdążyła napisać słowo w sesji. Nie masz mnie na wyłączność
No przecież! Czemu od razu na to nie wpadłam? W pierwszej części Immy straciła wszystko co mogła - nawet tożsamość - więc teraz będziesz innych gnębił
Bójcie się

Wywiało mnie na chwilę z forum bo okazuje się, że samo kupienie i przywiezienie mebli z Ikei to nie wszystko. Jeszcze potrzeba jelenia, który to wszystko weźmie i poskręca, więc miałam rozrywkę na dwa dni

Co do posta... Przeczytałam go jeszcze raz - bo okazało się, że jednak za pierwszym razem byłam w stanie za bardzo zombie, żeby ogarniać - i podoba mi się jeszcze bardziej (jak miło, że umieściłeś piosenkę, która najlepiej opisuje nową Imogen ♥).
Immy oczywiście nie zostawi Tiny w potrzebie - czemu inni mają mieć lepiej od niej ?

Cudnie wydarzenia się przeplatają pomiędzy wątkami przeznaczonymi dla poszczególnych graczy ^_^
Biorę się za swojego posta!
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline