Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 14:42   #1017
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Czy użycie czaru Aganar's Scorcher może spowodować pożar lasu?
Bez przesady. Zbyt wilgotno.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
E -zrozumiałem, że te dziki zagradzają nam drogę śladem Gurthaka z odpisu Mistrza Podziemi, więc jeżeli nasz druid ich nie obłaskawi, trzeba będzie je i tak rozproszyć?
Nic takiego nie napisałem. Po prostu jakieś losowe świnki sobie przyszły i chcą sobie poryć w ziemi, na której stoicie. Nie musicie z nimi walczyć - zresztą ewentualna nagroda to tylko 1/10 podręcznikowego XP, zgodnie z podziałem na losowe i fabularne spotkania.

e. Dlaczego nie pochowaliście Awe, a tak zależy Wam na pochowaniu Gurthaka?

e2. Druid ma rację żywnościową mniej. Plotkowanie wśród zwierząt to wynik testu Charyzmy (Natury). Tak, pierwszy raz ma zastosowanie zasada domowa mówiąca o możliwości kombinacji dowolnego atrybutu z dowolną umiejętnością przy teście.

e3. Od momentu niedawnego dołączenia Wisienki dała nam już osiem odpisów. Taka graczka to skarb!

e4. Zaktualizowałem ściągawkę z atrybutów i umiejętności. Wisienki i Melkor, sprawdźcie proszę. Poza tym KP Wisienki jest ok, tylko Siłę musiałem zmniejszyć do 8 - bez wpływu na modyfikator.

e5. Nowy arkusz ekwipunku leży u mnie na dysku, muszę jeszcze do niego dodać nowe postacie. Rashad "nie kupił" strzał, więc zakładam, że pozostali łucznicy dali mu po dwie strzały. Braku kołczanu jednak nie przeskoczysz i musisz wyciągać strzały z plecaka. Maskę dopisuję do ekwipunku Amiry.

e6. Jeszcze było pytanie Anlafa o to, czy poplecznik Eresz wie cokolwiek o masce. Nie zdołał nawet powiedzieć, jakiemu bogowi jest poświęcona ta maska.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-10-2016 o 14:53.
Lord Cluttermonkey jest offline