Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2016, 23:37   #1101
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Okay, wydawało mi się, że thunderwave działa w jedną stronę, w takim razie pomyliłem cone z cube chyba. A nie jest tak, że upiory przesuną się też w moją stronę, skoro zabiły Jacka to będą chyba iść na nas?
Jest to możliwe, ale Anlaf zwrócił na siebie większą uwagę.

Poza tym pamiętajcie, że walczycie z najinteligentniejszym przeciwnikiem, z jakim póki co mieliście do czynienia. INTem zjawy przebijają nawet niektórych PCs.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline