Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 23:30   #19
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Hmmm... Kusi mnie, aby postać, którą stworzę, miała tylko jedną umiejętność, tę za 21 punktów. Brzmiałaby: przeżycie. Dałoby się?

Swoją drogą - jak wyglądałoby awansowanie postaci?
To z podobnej beczki - czy w definicji umiejętności znajdują się też supermoce? Dla przykładu, jeśli w tym świecie znajdzie się miejsce dla druida, to czy mogę wybrać umiejętność "zmiana kształtu"? Jeśli tak, to jak bardzo "ziarnista" będzie ta umiejętność? Czy zapewni mi wyłącznie możliwość zmiany kształtu, czy będę też dodawać ją do testów trafienia ogonem mojego dinodruida albo podczas zdobywania pożywienia dla drużyny przez mojego tygrysodruida? Czy jest jakieś rozwiązanie zrownujące podobnie wykręcone pomysły do jednego prostego mechanizmu (np. coś jak aspekty i stuntsy w FATE)?
 
Lord Cluttermonkey jest offline