Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2016, 22:38   #1156
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Znalazłem na 4chanie jakąś książeczkę z tabelą losowych zwrotów akcji. Nie wiedziałem, co ten amulet rzucony przez Katona miał zdziałać, ale coś miał, więc przetestowałem tabelkę i wypadło... Abandoned By Allies.

Myślę, czy czasem wręczanie Wam punktów fabuły z takimi "zakodowanymi" zwrotami akcji nie byłoby fajnym pomysłem.

Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Hm... zależy ile obrażeń zredukuje mi Parry (to chyba było 1k8+Dex). Jak za mało to jeszcze Second Wind użyję. Ale to pytanie już kieruję do MG
Jesteś 11 HP do przodu, masz więc 31.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-11-2016 o 22:42.
Lord Cluttermonkey jest offline