Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2016, 21:35   #23
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
To znaczy ja miałem taki pomysł, że Lola Redstar była sobie na galaktycznej przejażdżce swoim nowym ścigaczem, wpadła w wir czasoprzestrzenny i w świecie gry musiała wyskoczyć z płonącego statku gwiezdnego po niemiłym spotkaniu z orczymi myśliwcami - na szczęście uczepiła się balonu Waszego sterowca zamiast spaść do oceanu i tak ją poznaliście, ale za dużo o niej nie wiecie. Taka damsel in distress.

Ale jeszcze jest pomysł z sondy na psa, który zamienił się z właścicielem ciałem lub na świniopasa, który dzięki pieniążkom ojca pochodzącym z mało legalnych źródeł (świnie żarły zwłoki podrzucane przez lokalnego watażkę), został studentem prestiżowej uczelni - myślałem o inżynierii albo bardziej śmieszkowato - nekromancji. Nieumarłe świnie i te sprawy.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 06-11-2016 o 21:41.
Lord Cluttermonkey jest offline