Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2016, 19:36   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Jako wspierający MG zapraszam gorąco do gry - z miłą chęcią wylosuję komuś postać, przeoram świeżaków podczas jakiejś walki lub policzę obciążenie. Najchętniej to drugie.

Oczywiście możecie wybrać przy losowaniu dwa warianty, np. zamiast rzucać dwa razy na człowieka wojownika raz sobie rzucić na człowieka wojownika, a raz na krasnoluda łotra. Takie ułatwienie dla niezdecydowanych.

e2. Dodatkowo będziecie mieli losowane odpowiedzi na dziesięć fabularnych pytań, które mogą posłużyć Wam jako inspiracja dla postaci i z których warto korzystać, jeśli poczujecie, że jesteście ze swoim pomysłem w kropce. Zawsze mogę też pomóc w uszczegółowieniu ogólnego pomysłu.

Fyrskar, jesteś pewny, że chcesz wysyłać wyniki rzutów na pw? Jakbyśmy robili postacie na bieżąco w temacie rekrutacji, przyspieszyłoby to nieco naukę gry, bo każdy widziałby odpowiedzi na pytania, które pewnie będą się powtarzać. A i może jakaś drużyna z krwi i kości by się narodziła...

e. Wstępnym pomysłem było, że zaczynacie w Nuln, gdzie ostatnio dorabialiście sobie jako członkowie szajki przemytniczej niejakiego Gerta Hagera, w której można było spotkać ludzi i nieludzi z nizin i wyżyn społecznych. Nie wiem, czy pomysł przetrwał - jak Fyrskar potwierdzi, to wiecie, co z tym zrobić.

PS Lubię tłumaczyć commonera jako chudopachołka...
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-11-2016 o 19:53.
Lord Cluttermonkey jest offline