Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2016, 21:30   #1588
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Niestety sytuacja taka jak w odpisie. W związku z nadchodzącym sezonem na sprawozdania finansowe zwaliło się na mnie tyle roboty, że nie wyobrażam sobie robić czegoś ponad pracę i spanie. A nie dość tego kocham tą robotę i nie wyobrażam sobie robić czegoś innego, więc grozi mi pracoholizm. A może nawet już jestem pracoholikiem, tylko o tym nie wiem.

Do niedawna mówiłem, że może uda się sesję pociągnąć nieco dłużej niż zakładaliśmy, żeby BloodyMarry miała okazję się nagrać, żebyśmy zdążyli zapoznać nową postać Amona czy zrekrutować dodatkowego gracza... No niestety. Grunt, że udało nam się rozegrać "ustawowe" kilka miesięcy gry - pierwotnie przewidywałem sesje o długości od 3 do 6 miesięcy i ten plan zrealizowaliśmy. Nie chcę prowadzić sesji na pół gwizdka, bo cechami wyróżniającymi Wyspę Grozy od innych PBF od mojej strony są jakość przygotowań i tempo wynikające z niczego innego jak wielu dupogodzin spędzonych przed monitorem komputera.

Dziękuję wszystkim za grę, nawet tym, których już z nami nie ma: Kriegerowi, Fyrskarowi, Komturowi... Również i trmv za popchnięcie gry śmiercią swojej nieaktywnej postaci w nieoczekiwaną stronę. Jesteście najlepszą ekipą, jaką udało mi się znaleźć na LI. Było i wesoło, i kulturalnie, i klimatycznie. Gdyby ktoś chciał upamiętnić tą sesję notką o użytkowniku, to z racji ograniczonych zasobów czasowych działam jak Allegrowicz - opinia za opinię, gracz pisze pierwszy. Fyrskara notkę wciąż pamiętam, postaram się odwzajemnić w wolnej chwili.

Dla Waszej informacji - z sesji wciąż powstaje raport, jest on ukryty na stronie kampanii, ale do dzisiaj trudno mi zdecydować, czy lepiej pisać jeden z każdej sesji, czy zrobić magnum opus po całej kampanii.

Zanim pójdziemy w swoje strony, chciałbym ustalić kilka rzeczy:

1. Co robicie w tej kolejce? Zadeklarujcie się tak, żebym mógł w następnej sesji przewinąć już akcję do przodu. e. Możemy to zrobić w komentarzach albo możecie jeszcze sobie pograć jakiś czas w dokumencie i co napiszecie, to ja wrzucę jako pierwszy odpis kolejnej sesji.

2. Chciałbym w komentarzach zamknąć kwestię awansu na piąty poziom - powybierajcie więc proszę zaklęcia czy co tam macie wybrać, a ja zaktualizuję karty postaci.

3. Wszyscy otrzymujecie Inspirację.

4. Uwaga, bo te pytania wymagają refleksji nad Waszym bohaterem - czy po zdarzeniach, jakie miały miejsce w tej sesji, chcielibyście zmienić którąś z cech osobowości, ideał, więź czy wadę? Czy chcielibyście dopisać coś do tła fabularnego? Rozegrać przy okazji kolejnej sesji retrospektywną solówkę?

5. Każdy z Was jako uczestnik kontynuacji jest zobligowany do zaproponowania... Tytułu kolejnej sesji. Będzie on brzmiał następująco: [WoHF 5E] Wyspa Grozy: [wymyślony przez Was tytuł]. Czekam na propozycje. Pół-żartem, pół-serio potraktujcie to jako warunek uczestnictwa w kolejnej odsłonie.

6. Dobrze byłoby usłyszeć jakąś opinię na temat tego, co poszło nam dobrze, co źle, a co jest do poprawy (tylko kawa na ławę, bez miłych zwrotów w stylu: "szkoda, że tak krótko" ) - to nie obowiązek, bo różni ludzie różnie czują potrzebę wymiany opinii. Mile widziane wszelkie pomysły usprawnień.

Planowany początek drugiej części - 02.04.2017. Mam nadzieję, że spotkamy się w tym samym składzie.

PS W opisie nie załączyłem aktualnej mapy. Poprawię to za chwilę.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 10-12-2016 o 22:01.
Lord Cluttermonkey jest offline