Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2016, 22:48   #19
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Ale ja po prostu nie chcę przerobionych portretów stara marudo.

Poza tym (to do Clutterbane'a i Matyjasza), wybierzcie sobie imiona w sesji. Wziąłem Sigmara, wedle konceptu, że bierzemy imiona bogów. Jeśli wam pasuje, to też tak je dobierzcie. Ogarnę jutro czarno-białe awatarki pod tych bogów.
Ok.

Wziąłem Ulryka, bo Furia Ulryka, a w tej sesji chcę poniekąd robić za maszynkę do mielenia mięsa.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline