Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2016, 09:42   #3
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja się raczej piszę, chociaż nie znam tego systemu, czy to wariant D&D?

Ale fajnie by też było jakbyś kontynuował Wyspę Grozy...
Strona ACKS | SRD w pliku tekstowym - o grze Ci opowiadałem. Proste D&D skupione na grze od tytułowego awanturnika przez zdobywcę do króla. Coś jak edycja BECMI (którą i tak zna 1% forum, więc po co to piszę ). Zresztą zasadami na moich sesjach jak wiesz nie trzeba się przejmować - wszystko wyłożone jak kawa na ławę.

Odnośnie sondy to samych klas w grze jest znacznie więcej niż te, które wymieniłem - odkrywcy, paladyni, elfi tancerze ostrz, zabójcy, tytułowi barbarzyńcy, itd. ale na tym etapie pomysłu nie ma co się tym przejmować, wprowadziłoby to tylko niepotrzebne zamieszanie.

Kontynuacja Wyspy będzie. A ta sesja byłaby prowadzona w podobny sposób (krótkie odpisy, szybkie tempo, Google Documents na żądanie, strona kampanii, podobne podejście do prowadzenia sesji ([D&D 5E] Wyspa Grozy: O krok od zguby)).

PS Ciekawe, czy ktoś znajdzie nawiązanie do pewnej gry planszowej...
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-12-2016 o 09:54.
Lord Cluttermonkey jest offline