WÄ…tek: Wieczni Wojownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2016, 13:51   #1757
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Mam pytanie. Mam się zaznajomić z waszymi postami i dockiem czy mogę nie?
Mnie dotychczasowe Wasze dokonania nie będą dotyczyć bezpośrednio i nie wiem czy lepiej nie czytać bym nie wykorzystywał wiedzy
Nie musisz, możesz.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Znaczy Katonowi chodzi o dwie rzeczy. Po pierwsze wiadomo, że trinket jest niemagiczny. Jeśli mantikora się nie połapie, będzie to sygnał, że nie zna się na magii.
Druga kwestia, to w jakiś sposób połechtać ich ego w taki sposób, aby obdarowana trinketem spróbowała choćby drasnąć jednego ze swych braci. W końcu władza i potęga kusi...Jeśli draśnie....nie są nieśmiertelne. Warto to chyba wiedzieć zanim w ogóle przyjdzie nam do głowy spełniać jakiekolwiek polecenia....potworów.
Ich nieśmiertelność nie musi koniecznie przejawiać się w sposób "supermeński" (~ nie do zranienia), ale może.

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Odnośnie prowiantu:

Jeśli dobrze rozumiem to te jagody mogą działać jako substytut pożywienia.
Tak jest. Jak zakładałem sesję, to myślałem, że przetrwanie w dziczy będzie większym problemem, ale przy druidzie w drużynie to bułka z masłem.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Mam też drugie pytanie. Coś mam robić, uzupełnić itd? Czy czekam?
Hmmmmmmm... Barszczyk na święta.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Hakon, postać masz mniej więcej gotową. Skończę Ci KP "na brudno" i spróbujemy wkręcić ją do gry przy najbliższej możliwej okazji.
SesjÄ™ ruszÄ™ wieczorem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 21-12-2016 o 13:56.
Lord Cluttermonkey jest offline