Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 22:13   #72
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
- Hmm.- Trevyr przez chwilę drapał się po siwej brodzie.- Ciekawa taktyka ze strony Lannistera, pamiętaj jednak Seathanie, że żelaźni nie są atakowani na swoich wyspach nie bez powodów. Spędziłeś tam jednak wiele czasu i sam dobrze wiesz czego można się podziewać po tych ludziach. Co do moich kompetencji lordzie, to jak mówiłem, nie wiążą się one z truciznami, a moje zdolności medyczne nie wykraczają poza proste choroby i oczywiście rany bitewne, więc chętnie przyjmę kogoś kto może mi powiedzieć dwa mądre słowa, albo podać tytuł dobrej księgi pozwalającej poszerzyć wiedzę.- Trevyr odsunął ciężkie krzesło na którym siedział. Te ruszyło się z niemałym łoskotem.
- Jeśli to wszystko o czym chciałeś ze mną porozmawiać, to pora kończyć. Mam list do wysłania i z tego co mówisz zamówienie na kolejną stal też by się przydało złożyć.- Trevyr zwinął list i wsadził go do rękawa.- Oczywiście nie obrażę się jeśli zdecydujesz się towarzyszyć mi do krukarni. A skoro już o krukach mowa. Jakieś wieści od Mily? Lord Snow jeszcze nie odpowiedział na moją propozycję, dziwne. Pomyślałby ktoś, że człowiek o jego statusie wie jak negocjować. Chociaż.- Trevyr zamyślił się na chwilę, a po chwili zapytał. -Idziemy?-
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 07-01-2017 o 22:16.
Baird jest offline