Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 12:41   #2303
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Myślę że dodanie zasięgu czarów do 1 strony komentarzy to dobry pomysł.

Nie trzeba było pozwalać Gurthakowi samotnie włóczyć się po lasach to by teraz był pół ork w drużynie.
Hmmmmm... W wolnej chwili więc przemoderuję pierwszy komentarz tak, że będzie po prostu prowadził na główną stronę strony kampanii i tam będę umieszczał wszystkie ważne odnośniki - mam mniej roboty z modyfikowaniem mojej stronki niż komentarza na LI i jest czytelniej.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline