Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 12:53   #2305
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
No to wodzem nie zostanę. Chyba, że mój szaman będzie gadał (Kto ma wysoką CHA i czaruje?)

Co do magiczności to wydawało mi się, że coś tam ma? Jak zobaczyłem jakie obrażenia zadaje to tak strzelam
1. W takiej sytuacji to Ty musiałbyś zdawać test.

2. Nie, to wrodzona zdolność. Przywódcy orków młócą jak opętani, bo są pobłogosławieni przez Gruumsha. Ten dodatkowo jest pobłogosławiony przez Yurtrusa, stąd ten rój much.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline