Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2017, 14:21   #2307
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
A jak ich na wiarę w Odyna przekabace? Że jest lepszym bogiem itd? W końcu pokazałem ile wart ich wybraniec
Test CHA (Persuasion) albo INT (Religion) przeciw ST 15 z zawadą za wrogie nastawienie i brak więzi anulowaną przez przewagę za Twój pokaz siły. Ten test musisz zdać Ty, później możecie połączyć swoje społeczne talenty. e. Albo w sumie, jak ktoś chce, to niech nadrabia za barbarzyńcę gadką.

W Twoim przypadku byłoby to więc 1k20 - 1 przeciw ST 15.

Sukces będzie oznaczać, że orkowie zaczną być pozytywnie nastawieni do religii, ale nie przejdą na wiarę dopóki nie będziecie przynajmniej na etapie neutralnych znajomych. Co wymaga rozmów, przekonywania, przemówień, bardowskich występów, komplementowania ich bóstw ("Wasze są fajne, ale moje lepsze" ), itd.

Szaman nie da się przekonwertować no matter what (na tych zasadach interakcji społecznej to tzw. "kłódka"). Jak zacznie tracić posłuch, to będzie bardzo niezadowolony... Naturalnie będzie próbował ciągnąć orków w drugą stronę.

Wieczorem będzie mój odpis.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-01-2017 o 14:43.
Lord Cluttermonkey jest offline