Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2017, 22:15   #17
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Slaaneshi Zobacz post
Co prawda pracuję ale lubię klimacenie, z którym mi się to gryzie. Owszem, na zwykłych sesjach to nie robi różnicy ale kiedy próbuję uzyskać w przygodzie klimat tajemnicy, niepokoju albo po prostu wczuć się po uszy, wtrącanie do polszczyzny obcego nazewnictwa nie spisuje dla mnie egzaminu.
Kurde. Różni ludzie różnie grają i musisz mi wybaczyć, bo nie widzę różnicy na sesji między:
- "no to sprawdź ile masz strenfa" a "no to sprawdź ile masz siły"
- "czy zdodżujesz" a "czy unikniesz"
- "to ja mu rzucę slip" a "to ja mu rzucę poślizgnięcie",

chyba że przez klimat niepokoju i tajemnicy rozumiesz nie ogarnięcie karty postaci przez gracza i nerwowe poszukiwanie pożądanych informacji w obawie przed minusowymi PDkami za "olewacki stosunek do tak klimatycznej sesji"...

Ale co ja wiem. Tzw. "klimat przez duże K" zostawiłem w szufladzie kupę czasu temu. Szkodliwy mit.
 
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem