Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2017, 07:04   #20
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Postać w świecie gry przecież nie mówi: "no to sprawdź strenghta"?

Czy wszystkim Twoim graczom przeszkadza to w takim samym stopniu? Mój sceptycyzm i doświadczenie z "klimaciarzami" podpowiada mi, że nie. A jeśli tak, to jesteście naprawdę niespotykaną grupą w świecie opanowanym przez anglojęzyczne CCG i MMORPG.

Jest też takie powiedzenie złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Gdyby mi w zabawie zawadzały takie niuanse, przemyśliłbym swoje podejście do sesji w ogóle, na kolejną zamówił pizzę i wyluzował. I przedefiniował w głowie odgrywanie postaci, bo wypowiedzi na poziomie profesjonalnego teatru improwizatorskiego to tylko opcjonalny ozdobnik, nie sens RPG sam w sobie. Skupiłbym się na ważniejszych wyznacznikach dobrego prowadzenia czy dobrej sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-01-2017 o 07:50.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem