Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2017, 05:25   #66
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że mam aż tak oddanego fana w twej osobie drogi Coenie. Z tym większą przykrością spieszę by rozwiać twe (cokolwiek miłe dla mnie) nadzieje, ponieważ nie planuję tworzyć ani odkrywczych, ani ponadczasowych dzieł. Jestem tylko skromnym LIczem od czasu do czasu piszącym dla własnej (i mam nadzieję również czytelnika) przyjemności.
W tym miejscu chciałbym Cię też zaprosić do lektury tego wątku sesyjnego, w którym staram się rozwijać me dalece niedoskonałe umiejętności, mam nadzieję, że choć na chwilę zaspokoi on twą żądze czytania mej niedoskonałej twórczości.

Wracając do tematu i mego pytania na które ciągle nikomu (zapewne przez przeoczenie) nie udało się odpowiedzieć. Postawię je więc raz jeszcze, tym razem nieco inaczej je formułując.

Dlaczego warto znać "Nowy, wspaniały świat" Hauxleja jeśli książka mi się nie podoba?

Cohenie liczę, że to właśnie Ty odpowiesz na to pytanie, jako, że jesteś autorem owej tezy.
 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem