Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2017, 23:55   #3004
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Barbarzyńca będzie w szoku przyglądał się sobie i jak ktoś wyjaśni co się stało to ciężko będzie go zatrzymać przed zaszlachtowaniem sfinksa i zrobieniem sobie z jego skóry płaszcza!
Czyny, nie słowa. Ontussa Cię wyprzedziła. Nie możesz jej zaatakować - jesteś pod wpływem uroku i bez broni.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Karta Amiry, która nie jest munchkinem bo nie jest Variant Human:
Co jest munchkinowatego w Variant Human? Rasa dobra jak każda inna. Szkoda, że bez darkvision i długowieczności.

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Ja sobie plułem w brodę za wybranie Anlafowi I am utterly serene, even in the face of disaster. Jak ginęło średnio 1,5 członka drużyny na dzień to strasznie nierealne było dla mnie coś takiego odgrywać.
Nerwy z adamantium!
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 09-02-2017 o 00:03.
Lord Cluttermonkey jest offline