Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 11:03   #3671
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Z tą zawadą mam małe szanse a szkoda bo to fajniejsze fabularnie od ucieczki...

Z tą niewidzialnością chodziło mi o to że małpy mogą nie kojarzyć że Minevra jest niewidzialna bo im wcześniej wmawiała że to co innego.
1. Behtu nie mają rozwiniętej kultury pojedynku, więc nie zadziała tu ten sam mechanizm co przy bandzie Rotskarra.

2. Nawet jeśli się jej udało, to zepsułeś ten efekt swoją akcją.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
E - czy jaszczurki 1 i 2 uciekły?
Jeśli tak napisałem, to uciekły lub uciekają - może zapomniałem żetonów przestawić.

Co robicie?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline