Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 19:40   #3680
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
A Mawashii nie powinien mieć 3 ataków (ten trzeci z Haste)?
Może mało finezyjnie, ale grapple dalej do czasu aż będzie incapacitated (to jest chyba to "najwyższe"? Jakbyś miał gdzieś tę rozpiskę w pdf Clutterbane, to chętnie przyjmę ), później duszenie.
Pewnie powinien. Poprawię. e. 3 + 6 = porażka

Możesz dusić od poziomu restrained, a nawet od grappled.

Jedyne, czego nie doczytałem w zasadach, to że ataki duszące wykonywane są zawsze z zawadą i zawsze przeciw wyższej wartości spośród grappling DC a RO CON.

No i niestety niezależnie od wcześniejszego condition, przeciwnik zawsze może się próbować bronić, no chyba że jakoś magicznie sparaliżujesz. Wykonuje rzuty z przewagą (chyba że obecny condition neutralizuje) i udany atak niweluje jeden punkt duszenia + jeden za każde kolejne 5 punktów kontroli.

Daj proszę znać, czy wpływa to jakoś na Twoją deklarację.

Rozpiska jest na mojej to do list, a ta jest naprawdę ogromna. Mógłbym prowadzić tą sesję na pełny etat i pewnie bym się nie wyrabiał. A .pdfa nie mogę udostępnić, bo na każdej stronie jest moje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 27-02-2017 o 19:43.
Lord Cluttermonkey jest offline