Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2017, 10:17   #8
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Kingmaker do Pathfindera Pierwszy tom (po delikatnych przeróbkach) powinien dać radę [PF jest kompatybilny "wstecz" z 3.5] A jak się gracze rozkręcą, to masz 5 kolejnych przygód w zapasie.
Fanboje rozbuchanych AP będą płakać, ale 600 stron Kingmakera da się sprowadzić do jednej notki blogowej, oczywiście o ile faktycznie ktoś chce grać w sandboxa, a nie tylko udawać i jeszcze za to płacić.

Przeczytałem pierwszą część, bo kiedyś chciałem prowadzić. Pozostałe sobie odpuściłem. Mogę potwierdzić, że w powyższej notce ta pierwsza część (podręcznik 96 stron) jest wiernie oddana, chyba że kogoś interesują zapychacze i statblocki.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-03-2017 o 10:43.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem