Wątek: Pułapki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2007, 21:11   #34
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Ja raz w podziemiach zrujnowanej wierzy elfów na Albionie postawiłem przed graczami wielkie, pięknie zdobione lustro. Gdy je wytarli z kurzu i innego syfu ujrzeli w nim wszystko to czego pragnęli, złoto, kobiety, klejnoty, samych siebie władających światem, potężną magiczną moc itp. samo lustro by im nic nie zrobiło gdyby nie to że jeden z graczy był takim geniuszem że postanowił lustro zbić. A że w drużynie nie było elfa i nie mógł przeczytać ostrzeżenia wyrytego na ramach lustra mówiącego że w nim jest uwięziony potężny demon Slaanesha to nie moja wina, ja tam im proponowałem żeby zrobili choć jednego długouchego w drużynie. I tak drużynowy łowca nagród został opętany przez demona. :]
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem