Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 12:19   #4679
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Miejmy nadzieję, że będzie w ogóle możliwość szukania. W końcu jakaś cywilizacja.
To znaczy Twój background działa na poziomie całego Wieloświata - mówisz jaką informację chcesz znaleźć, a ja wskazuję przynajmniej jedno miejsce.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Niestety w weekend byłem niezdolny do myślenia. Problemy zdrowotne. Niby jeszcze nie wyleczyłem sie, ale postaram się nadgonić w miarę możliwości.
Luz.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
https://www.myth-weavers.com/sheet.html#id=863429

Jeszcze dziewicza i nie poprawiona z 3levelem. Do wieczorka ogarnę, zwłaszcza, że co najmniej 2 zaklęcia które miał Katon po levelowaniu pamiętam. Counterspell i Levitate miał na pewno.
Nie robicie sobie podwójnej roboty z tym MW? Wrzućcie proszę od razu w format "dokumentowy". Błędów się nie spodziewam, bo zasady są proste, najwyżej sam poprawię.

Identify możesz sobie odpuścić, jeśli chcesz - gramy na łatwiejszą identyfikację. Od razu wiecie, co robi magiczny przedmiot, nawet bez krótkiego odpoczynku. Klątwy dalej są tak samo trudne do zidentyfikowania, jak wg standardowych zasad.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 24-04-2017 o 12:40.
Lord Cluttermonkey jest offline