Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2017, 11:47   #231
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Pani doktor zaśmiała się lekko.
- Thomasie, nie jest celem mojego życia by robić na złość mojemu rodowi, tym bardziej przez dobrowolne nakładanie sobie kajdan ograniczających moją wolność - skomentowała jego propozycje jakoby pójście do klasztoru miało jej pomóc. Jednak w tonie głosu Grethy nie było pretensji. - A co do zaręczyn z jaszczurem, wrogiem śmiertelnym... - westchnęła. - To niestety, ale taka zdrada karana jest śmiercią, niezależnie od tego jak bardzo błękitna jest twoja krew - mrugnęła do kapitana.

Panna von Aleroth zamyśliła się.
- Trochę teraz żałuję, że nie zaprosiliśmy tu jeszcze MacMoorów. Mogłaby wywiązać się sprzeczka, a my ją byśmy mogli stłumić, pozbywając jaszczura... - mruknęła do swojego towarzysza, który mógł odnieść wrażenie, że Gretha w tej chwili skupiona była chyba wyłącznie na chęci ukrócenia smoczego żywota.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline