Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2017, 18:08   #4955
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja bym jednak codziennie się nie rozdzielał bo to spowalnia grę chyba.

Musimy zobaczyć czego się dowiemy od gnomów i ewentualnie goblina, wiemy ile drowów jest w Troll-Wie. Wtedy pewnie będziemy musieli zrobić kolejną naradę co zrobić z Drowami, chyba się skończy na walce z nimi.
Nie ma jednego słusznego rozwiązania.

e. Dodałem trochę takich backgroundowych informacji do sceny Rashada i Katona.

e2. Scena dla Amiry i Oscara już na Dokumencie. Możecie się poczuć jak bohaterowie, ale nie zdziałacie raczej nic bohaterskiego bez magii kapłańskiej. Anlaf mógłby pomóc, ale to dopiero następnego dnia.

No i odejmuję Wam po 1 gp (10 sp) za stawianie drinków tu i tam. Jako dodatkowy warunek dostania się do króla potraktowałem opowieść o Waszych dotychczasowych przygodach.

Chyba teraz jest już jasne, dlaczego nie ma jednego słusznego rozwiązania.

PS Oficjalnie połowa czasu trwania tej części sesji za nami - jeszcze 90 dni.

PS2 No i się wydało, że ta część będzie się nazywać Między Mosiężnym Miastem a Białym Królestwem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 18-05-2017 o 18:33.
Lord Cluttermonkey jest offline