Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2017, 15:01   #4963
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
No nie wiem karczmy też są niebezpieczne, sztyletami rzucają bez uprzedzenia....
Uprzedził!

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Zrozumiałem że ta plaga ghouli wygnała nie tylko podziemne gnomy z Podmroku ale i np te drowy z Troll-Wie. Będziemy musieli się zastanowić czy wymordować te drowy czy spróbować się dogadać.
Svirfnebliny, drowy, ludzie i gobliny pod jednym sztandarem przeciwko ghulom? Podoba mi się ten pomysł.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Nie przesadzajmy. Trochę informacji już jest, fajnie jakby ten goblin wam wyszedł i jest szansa na popchnięcie tego wątku realnie do przodu. Dodatkowo gnomy i ich problem z ghulami i niechęć do czarodziejów - kolejny wątek.
Jedziecie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline