Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2017, 11:18   #5003
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Pojawiło się już wiele dobrych pomysłów, ale zero deklaracji. Za dużo móżdżenia jak na takie trywialne spotkanie.

Komentując:

Z kłutymi obrażeniami najgorzej, bo to drewniany wóz - najlepiej będzie łupać w niego obuchowymi i ciętymi. Taki Rahnulf czy broń dystansowa Wam się nie przyda.

Ogień to dobry pomysł, ale nie wiem jak zamierzacie go "wyczarować".

Póki co największy potencjał obrażeniowo-wyczynowy zaprezentował Anlaf swoim tidal wave.

Wywrócenie wozu przez Algrada to też dobry pomysł, ale musiałby podlecieć np. na przywołanym wielkim orle, żeby nie zaliczyć ośmiu salw po drodze.

Oczywiście dałoby radę załatwić scenę bez walki, ale wiem jak to jest, kiedy ma się wysoki poziom i napotyka grupkę słabowitych goblinów.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Mam nadzieję, że znajdę jakieś coś do osłonięcia się i podejścia do tego wozu.
Shillen, Anlaf czy Rahnulf to całkiem dobre osłony. Ewentualnie możesz czołgać się w śniegu. Po szesnastu salwach powinieneś doturlać się do wozu.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-05-2017 o 11:26.
Lord Cluttermonkey jest offline