Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2017, 11:54   #5008
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
hm... W sumie tego nie przemyślałam, myślałam że nagła ciemność je zdezorientuje. Shillen ma Dex 18 i Stealth +7, nie wiem jak duże szanse ma żeby przebić te goblinowe perception, ale jeśli reszta grupy się na takie coś zgodzi to można spróbować. Jak nie to najwyżej poprawię to co napisałam w docu.
No właśnie. To co Ty byś chciała osiągnąć tym zaklęciem podpada pod zaklęcie blindness drugiego poziomu.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Algrad chce się jaknajszybciej dostać do gobasów. Patrząc na ten wóz widać gdzie jest mniej otworów do strzelania, lub miejsce gdzie ich nie ma? Z tej strony byśmy podeszli.
Widzicie wóz tylko od przodu. Od tej strony lecą cztery strzały na rundę.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline