Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2017, 00:02   #16
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Wszystkie sesje mi się zakończyły/zawiesiły (wprawdzie niedługo wracam do Cywilizacji, ale to zupełnie inny typ rozgrywki), a mam głód D&D.

Co do mechaniki, to nigdy się jakoś w jej meandry specjalnie nie zagłębiałem. Ot wykorzystywałem ją praktycznie tylko do walki, rzadziej w wydarzeniach poza nią, chyba, że akurat ludzie mieli ochotę się tym pobawić i porzucać sobie kostkami

Niemniej jeżeli będzie to D&D 3.0/3.5 to masz moją buławę, włócznię, czy czego będziesz potrzebował

Cytat:
E - w mojej opinii w dnd lepiej nastawic się na krótkie ale w miarę częste odpisy bo tempo akcji jest ważne, nie widzę sensu długiego opisywania przeżyć postaci przy walce z orkami. Google Documents ewentualnie do dłuższych dialogów
Sama długość odpisów za bardzo nie przeszkadza utrzymaniu tempa o ile to jest na tyle szybkie/żwawe, że jest co opisywać. Przez tempo akcji rozumiem tutaj szybkość rozwoju fabuły, niekoniecznie samych odpisów (aczkolwiek może mieć wpływ na poziom immersji). Dobrym przykładem takiej sesji jest Awangarda: Obsydianowa Maska.
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 26-05-2017 o 00:05.
Zormar jest offline