Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2017, 18:33   #5098
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja jestem za kontynuacją w wolniejszym tempie oczywiście!
To zapraszam na Dokument.

Cytat:
- Może jestem naiwny - zaczął Zultair - ale jesteśmy tylko jednymi z wielu stworzeń zamieszkujących ten świat, i to w dodatku słabymi, choć nieraz zdolnymi do wielkich czynów - spojrzał na Rashada. - Moim zdaniem powinniśmy brać przykład z samego Suwerena, który za doradcę i przyjaciela obrał sobie... Illithida, jednego z owianych czarnymi legendami łupieżców umysłu. Wiecie, że ponoć istota ta postanowiła podążać za Suwerenem, gdyż był jedynym, który był w stanie przeciwstawić się jej mocy? Choć złośliwi powiadają, że Suweren i wezyr już dawno stali się marionetkami w rękach tego obcego stworzenia, a całe to zamieszanie z Podmrokiem to tylko efekt jego knowań. Nie mnie to oceniać. Poza tym - odchrząknął - wiara, może głupia, w rycerskie ideały, nie pozwoliłaby mi tak po prostu zabić młodą matkę, nawet jeśli jest złą wróżką z głębokich podziemi.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline