Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2017, 08:32   #5501
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Melkor nie łam się - gość coś mógł wiedzieć, a rzut nie poszedł.

Ja mam też takie pytanko - ta farma w pobliżu wioski - Szafranowego Ujścia to są ziemie Byrny. A wioska Szafranowe Ujście?
Też, tak samo jak Czaszkowa Skórka. Lord kontroluje zamek i osiem wiosek.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
To już kolejny dzień, nikt nie próbował się z drowami kontaktować?
Ostrzegliście ich przed Byrnejczykami i krasnoludami orłem z wiadomością wysłanym znad rzeki, chyba że coś mnie ominęło. Nie widziałem żadnej przeszkody w podjęciu takiego działania, więc wystarczy mi deklaracja w komentarzach.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-07-2017 o 08:34.
Lord Cluttermonkey jest offline