Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2017, 17:56   #5591
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Jakoś nie przychodzi mi do głowy żadna forma zapytania, która nie brzmiałaby zbyt wścibsko, lub zbyt służalczo - może lepiej zapytać na popasie jakiegoś elitarnego wojownika którzy będą nam towarzyszyć? Luźniej, zbrojni będą mniej spięci i może bardziej wylewni na temat swojego suwerena.
Według mnie dobry punkt, choć mogą nie mieć wiedzy na ten temat - sam jeszcze nie wiem, czy mają.

Trzecie rozwiązanie to odnalezienie dziedzica, który raczej będzie poinformowany albo pogadanie z drowami, jeśli jakichś spotkacie.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Myślę że wysłanie Ardina do Thunderhold to nie jest zły pomysł, tam będzie bezpieczniejszy i może skłaniać krasnoludy do zajęcia się tematem ghuli.
To po wszystkim znajdziecie go w Thunderhold, nie w Byrny. Przy okazji będziecie mieli okazję zamienić słówko z królem krasnoludów.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline