Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2017, 13:11   #9
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Jako sierżant mam inne wyposażenie?
Czy mogę pomarzyć?
Powinieneś je dostać razem z awansem. Ale nie przypominam sobie byś się o nie upomniał u kwatermistrza, a teraz, kiedy magazyn poszedł z dymem to nie bardzo jest skąd je wziąć.
Ale kto wie, może jakieś zaopatrzenie dotrze?

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Pamiętam, że w którymś momencie dostaliśmy jakieś umiejki, etc na zakończenie szkolenia. Rozumiem, że to co dostaliśmy teraz nie jest pomniejszane o te poprzednie wydatki?
Nie jest.

Cytat:
Nie mogę też sobie przypomnieć, czy nie została tam jakaś resztka pdków do rozdania...
Posta nie umiem znaleźć. :/
Czy to ten post ([Komentarze] Ostatni. Nóż w plecach.) masz na myśli?

Jeszcze podczas prologu dostaliście umiejętności i zdolności (w spoilerze przypomnienie, gdyby ktoś zapomniał sobie dopisać):
Cytat:
(...) "wspólne" umiejki:

Każdy kto ćwiczył piką/halabardą przez 3 dni może sobie dopisać zdolność "broń dwuręczna".
Ci co strzelali - analogicznie - "błyskawiczne przeładowanie".

Każdy kto brał udział w pojedynku (czy to z Gruberem czy takich jak Rolanda z Karlem) - dopisuje sobie zdolność "silny cios" i umiejętność "unik" (albo +10 jeśli już miał) do karty.

Każdy kto w zamieszaniu z pikami / musztrą / ogólnej bijatyce na placu starał się nie zderzać z innymi - dostaje sam "unik" (nie sumuje się to z poprzednim)

Morel i Komtur muszą zadecydować czy Oleg i Bert nabędą/rozwiną spostrzegawczość czy przeszukiwanie.

Hakon, Gobl1n - (...) Dostajecie umiejętność "dowodzenie" (a Hakon dopisuje sobie poziom specjalizacji w dowodzeniu bo miał je już wcześniej, co każdy już odkrył)



Przypominam też, że oprócz PDków wybieracie sobie kolejną umiejkę z listy ochotnika/żołnierza/sierżanta (zależy jaką macie "drugą" profesję), której jeszcze nie zdobyliście.
 
hen_cerbin jest offline