Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2017, 08:28   #6055
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Ale co
Ja jestem ok ze zmianą broni w ciągu jednej rundy póki ktoś nie zacznie zmieniać łuku na miecz i odwrotnie co rundę (wtedy mu np. broń wypadnie z rąk albo coś w tym stylu).

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Anlaf podbiegnie tak jak Katon i rzuci Haste na Eola.
W rundzie #1 nie da rady.

Ale się ociągacie z deklaracjami. Dalej nie wiem, co zamierza zrobić Shillen, Vylyra, Mavis, Rahnulf i gnomy (tj. jak nie dostaną jakiegoś rozkazu to będą działać randomowo). Deadline do jutra, inaczej zaczynam rundę #2.

A ja w międzyczasie zaktualizowałem opis walki. Feel free to join.

Zaktualizowałem też trochę KP Shillen - nie masz wybranego dodatkowego języka z favored enemy (humanoids) i gaming seta.

Autumn, robiliśmy sobie kiedyś taką małą ankietę (link) - jak masz chwilę, możesz powiedzieć coś o swoich preferencjach. Asmo i Mary też jeszcze nie odpowiedzieli albo nie zarejestrowałem.

W ciągu tygodnia albo dwóch zamierzam do sekcji historii na stronie kampanii dodać tą historię, którą tworzymy już przez 3 sesje. Będzie więc trochę o Wyspie Grozy, Siedmioczęściowym Berle i Byrny.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-07-2017 o 11:05.
Lord Cluttermonkey jest offline