Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2017, 12:11   #6260
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Okej, rozumiem.

Ale od którego momentu jesteśmy obserwowani? Bo np. wczesniej leciały ustalenia planu zasadzki w trójce Anlaf, Katon, Eol - a wg. szyku to nie możliwe.

Zgubiłam się
Ustalmy, że od pierwszej odpowiedzi Histbika, tj.

Cytat:
- Analegorn potężny, najpotężniejszy! Duży smok! Tak, tak, TAK! - rozległ się skrzeczący głosik. - Opiekował się nami od stuleci! Jesteśmy mu winni bezgraniczne oddanie! Zawsze gotowi do poświęcenia! A Histbik dał się poznać jako najgorliwszy sługa!

Cały korytarz wypełnił się hałasem broni uderzających w tarcze i koboldzimi krzykami.

- Jeśli wielka Scratharessar chce przyczynić się do jego bezgranicznego triumfu, wycofajcie się i przepuśćcie nasze siły. Duży smok!
W ten sposób w scenie nie trzeba chyba niczego zmieniać.

Później już jesteście obserwowani.

Sam nie jestem lepszy, bo Grimwiga pomyliłem z Gimaldem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-08-2017 o 12:13.
Lord Cluttermonkey jest offline