Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2017, 18:51   #16
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Ja się też piszę jako paladyn Pelora, inkwizytor (prawdopodobnie).
Dobry wybór, bo Pelor to jedno z głównych bóstw Oeridyjczyków. O przyjazną świątynię nie powinno być trudno.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Jakie jest kryterium wyboru KP?
Konkurs KP, ale patrzę też na całokształt drużyny - czy postacie zazębiają się ze sobą, itd. Oczywiście nie mam żadnego ścisłego systemu oceniania, kieruję się instynktem.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Jak ma być groteskowo i z absurdalnym humorem, to mam nawet trzy koncepty na postacie - wszystkich łotrzyków/rabusiów grobów
Dajesz.

Z groteską i absurdalnym miałem na myśli przede wszystkim staroszkolny klimat Barrowmaze. Możecie rzucić okiem chociażby na niektóre z ilustracji Stefana Poaga do tego modułu. Przerysowanie ponury megadungeon, w którym można zginąć na 1001 zabawnych sposobów. A co cię nie zabije, to czyni cię jeszcze zabawniejszym sukinkotem. Aż sam jestem ciekaw jak to zagra z grimdarkowym światem Oerth. Po okresie Wojen o Greyhawk z From the Ashes niektórzy recenzenci porównywali ten świat do Dark Suna. Mnie bardziej pasuje do Gry o Tron - sytuacja polityczna skomplikowana nawet bardziej niż w Westeros, hordy Iuza na północy, smoki... Ale zmierzałem do tego, że doza czarnego humoru, groteski i absurdu może odbiegać od moich założeń. Zobaczymy, jaki klimat uda nam się wspólnie zbudować.

Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Wiadomość która poinformowała mnie o rekrutacji tej sesji zapełniła moją skrzynkę PW do 100%.
Potraktuje to jako znak od losu i przygotuje postać w termie.
To nie był przypadek! Zapraszam.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-08-2017 o 18:58.
Lord Cluttermonkey jest offline