Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2017, 19:22   #29
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
Na ostatniej sesji, w jaką grałem mój mag, który ma obsesję na punkcie bobrów bardzo chciał uratować krowę z leża beholdera, którą w końcu zabił drużynowy warlock. Poprzysiągłem, że moją kolejną postacią będzie właśnie takie bobro-krowie indywiduum .

Muszę się namyślić, czy w ogóle będę miał czas na grę, ale zastanowię się nad mniej op postacią
Ratowanie krów z legowisk beholderów - takie questy lubię.

Ok, zapraszam w każdym razie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline