Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2017, 21:18   #47
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Jak nie muszę tworzyć postaci to mogę zagrać dwoma Czerwonymi Koszulami, żebyś mógł zaprezentować jak ciężko jest przeżyć w tej grze, a równocześnie, żeby żadnemu ze zgłaszających się, którzy poświęcili czas na tworzenie postaci nie zrobiło się przykro. Tylko zrób tak, żebym nie przetrwał do piątego odpisu. Zupełnie nie wiem czemu żaden MG jeszcze na to nie poszedł, to dobry układ. Skorzystałbym.
Tylko że nie jest wcale tak ciężko ani ja nie celuję w reputację Killer DM. Zresztą ostatnio zdaniem Melkora i Wisienki złagodniałem. Także zapraszam nawet tych, którzy boją się "staroszkolnej", roguelike'owej gry.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-09-2017 o 21:22.
Lord Cluttermonkey jest offline