Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 19:13   #106
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Myślałem nad klasyczną postacią bohatera, sieroty (jeden sierota już się zgłosił ), walczącego dla chwały i sławy, ale lepsza wydała mi się opcja chłopaka pochodzącego z rodziny, która od wieków poluje na potwory dla pieniędzy (jak wiedźmini ) i dla składników które preparują z ciał ofiar i sprzedają magom. Problem mam taki że nie wiem jak dopasować background.
Do wygooglania: monster hunter background. Pasuje idealnie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest teraz online