Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 23:20   #110
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post
Zrobiłem podmiankę na Student of Magic background, historia uzupełniona o nauczyciela i historię do trinketu. Nie był może tak epicki jak niektóre, ale też dało radę z niego... skrzesać kilka iskier
Wiedziałem, że Ci się student of magic spodoba. Sage średnio pasował do Twojego pomysłu, a nie ma sensu iść na kompromisy, kiedy Internet kipi od backgroundów, a i samemu można swój stworzyć. Wg mnie background to najważniejsza część postaci w D&D 5E. Odpowiednią kombinacją klasy i backgrounda można pokryć każdą "profesję" (posługując się terminologią WFRP) i każdy pomysł na postać.

Jak zablokujesz możliwość edycji na swojej oryginalnej KP, to załączę Twoją najaktualniejszą kartę do listy zgłoszeń.

Na obecną chwilę każdą z gotowych postaci wziąłbym do gry, a jeszcze ponad dwa tygodnie do końca rekrutacji.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 12-09-2017 o 23:22.
Lord Cluttermonkey jest offline