Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 09:13   #22
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
A dodatek Apokrypha Now bardzo obszernie traktuje o stanie szlacheckim i grze w sesjach dworskich jeśli kto nie orientuje się w klimacie.
Jest takie przysłowie "A bad dancer always has trouble with his balls".
Czyli wracamy do mitycznego "dobrego MG", prowadzącego albo przygotowującego sesję 24/7, lekarstwa na całe zło hobby, każdą beznadziejną grę i beznadziejny scenariusz. Tylko szkoda, że nikt nie miał okazji go poznać ani z nim zagrać...

Cytat:
I wonder if auto mechanics enjoy driving unreliable cars because they know a good mechanic can replace the parts that fall off.
Choć z drugiej strony z doświadczenia wiem, że gracze zagrają we wszystko poprowadzone ciut lepiej od całkowitej kaszany, więc tematy o których wspomniał Slan poprowadzone na standardowych zasadach WFRP wcale mnie nie dziwią. Można i tak, bo w praktyce tych wybrednych jak Slan czy ja jest jakieś 20% albo i mniej. Co w sumie przekłada się na bolesną prawdę, że większość wysiłków poniesionych na zostanie "dobrym MG" to czas stracony, bo i tak mało kto to doceni.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 21-09-2017 o 15:23. Powód: literówka
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem