Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 11:00   #204
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Na 1k8 wypadło mi 3, zatem w wolnej chwili napiszę FAQ tak, by uwzględniało rotacyjny charakter gry. Od razu też wyjaśnię, że kolejność wejść do gry z ławki rezerwowej będzie zależała tylko od roli drużynowej, na którą będzie aktualnie zapotrzebowanie, ale problem z tym będzie jedynie w sytuacji, kiedy zginie ktoś z pierwszej linii, bo tak jak pisałem: "Minimum to dwie postacie na "pierwszej linii" i przynajmniej jeden harcownik, strzelec lub czaromiot." Reszta jest dowolna, więc może się zdarzyć tak, że za czarodzieja wejdzie barbarzyńca czy kapłan zastąpi łotrzyka. W sumie to dobrze, może uda się przećwiczyć różne kombinacje klas. Choć z drugiej strony chciałbym mieć jakąś postać pierwszoliniową na ławce rezerwowej (chyba że Dagonet i Marc okażą się niezniszczalni ).

Specjalnie sadystyczny nie zamierzam być, nawet nie lubię tego całego gadania "sandboks MUSI być zabójczy". Może być, nie musi, w zależności od Waszych decyzji i mojego warsztatu (tj. wiem, że łatwiej stworzyć zbyt zabójczego sandboksa niż takiego "w sam raz"). Celuję raczej w etykietkę tough but fair niż Killer DM. Więc na pewno nie będzie tak ciężko jak w tej kampanii:

Cytat:
Gracze wcielili się w 35 postaci – 27 wojowników, 5 kleryków i 3 adeptów magii. Przetrwało tylko dwoje: Gurczen i Andrea (czy ktoś ją pamięta?). 6 PC awansowało na drugi poziom (17%), a jedynie 3 PC na trzeci (8,57%). Po raz pierwszy doszło do awansu na legendarny poziom czwarty (2 PC, 5,71%), a nawet piąty (1 PC, 2,86%). Co więcej, Gurczen był o krok od wskoczenia na poziom szósty, zabrakło ledwie 2354 XP.
(Ale lekturę polecam.)
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 21-09-2017 o 11:19.
Lord Cluttermonkey jest offline