Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 15:10   #26
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Myślałem raczej o worku mąki, pierwszopoziomowym odpowiedniku rozpraszania niewidzialności No nic, raz postaci śmierć!
A jak ktoś ma mąkę to proszę bardzo, chociaż płaskorzeźby zdobiące sarkofag zobaczycie.

e. Dopisałem jeszcze kilka zdań o warcie Marca.

Cytat:
Poziom czujności: 0
Upłynęło tur eksploracyjnych: 5
Tur eksploracyjnych do zachodu słońca: 49
Skoro macie Madoca (tropiciela), to trudny teren (bagna) Was nie spowalnia, więc macie ciut więcej czasu na eksplorację kurhanów niż zakładałem. Dzień od świtu do zmierzchu w tym miesiącu trwa 12h (72 tury eksploracyjne). Podróżujecie 1/4 dnia do kurhanów więc do zmroku macie 3/4 dnia (54 tury eksploracyjne).

W kwestii pogody (bo zupełnie pominęliśmy tą kwestię): wieje wiatr, umiarkowana temperatura, a za jakieś 3 godziny (koło 23 tury eksploracyjnej) Labhrainn spodziewa się burzy.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 24-09-2017 o 16:54.
Lord Cluttermonkey jest teraz online