Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2017, 06:00   #49
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
A ja mam jeszcze pytanie, skoro do pierwszego października można jeszcze jakieś zmiany wprowadzać, to czy mogę Dagoneta trochę "postarzeć"? To znaczy z 25 lat na powiedzmy 30. Oraz czy proces, w którym Dagonet skazał niewinnego mógł się odbyć np. w Zielonej Równinie? Może to być o tyle ważne, że ludzie mogli o tym usłyszeć i może to być dodatkowy bajer do ewentualnego zastraszania, tak jak np. Geralt był określany rzeźnikiem z Blaviken.
Mieć 30 lat i wciąż pierwszy poziom to trochę wstyd, najlepiej jakbyś miał 17-25.

Zielona Równina ok, ale tutaj nikt o tym nie słyszał póki co. Usłyszą jak zaczniesz robić się bardziej "popularny".

Czekam na działania.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline