Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 07:32   #103
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
Przy okazji: ekwipunek Labhrainna poprawiony, aby nie było wątpliwości, co ma, a czego nie. Wykorzystałem fakt, że pierworodny zmusił mnie do nadprogramowego wolnego i ogarnąłem kwestię. Link do arkusza na priv.
Dzięki, zerknę w wolnej chwili.

Dodałem na Dokumencie jedno zdanie, które może wpłynąć na Wasze działania:

Cytat:
Palenie zwłok może ściągnąć do was jakieś potwory, a nawet jeśli nie to podwyższy poziom czujności.
Do jutra do 18:00 czekam na dalsze posunięcia. Póki co gra idzie nam płynnie i szybko, ale tak w razie czego ustalmy, że jak mija deadline, to mija też tura eksploracyjna.

e. Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby deadline eksploracyjny ustalić na 24h. To i tak w najgorszym razie da nam siedem tur eksploracyjnych na tydzień gry (czyli jakąś godzinę i 10 minut w świecie gry na tydzień ). A gramy krótkimi, nawet jednolinijkowymi odpisami, więc nikt nie powinien czuć się przeciążony. Deklaracje powtarzalne (typu "stoję na warcie" przez x tur) możecie nawet wrzucać w komentarze.

Na Dokumencie zdradziłem zawartość niewidzialnego sarkofagu (bo Dagonet zaginął w akcji. ) Co robicie?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline