Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2017, 15:48   #279
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Błękitnokrwista z niezadowoleniem stwierdziła, że pacjenci w tym miejscu musieli być bardzo zaniedbywani. Zrozumiałaby, gdyby placówka zmagała się z finansowymi problemami, o czym mogły świadczyć braki w personelu, zły stan budynku oraz już wspomniany zły stan pacjentów, wskazujący na niedożywienie. Jednak nie miała niestety informacji o faktycznym stanie finansowym tego miejsca.

- Tak, jestem z Monster Corp. Doktor Gretha von Aleroth - przedstawiła się. - Najpierw chciałabym z bliska zobaczyć miejsce w którym doszło do ataku. Gdzie mogłabym znaleźć pacjentkę - podkreśliła z naciskiem ostatnie słowo, po tym jak jej rozmówca użył określenia "czubek". - Chodzi o panią Greenglade, żonę mojego znajomego, który bardzo się o nią martwi, a ja obiecałam mu sprawdzić co z nią - stwierdziła bardzo szczerym tonem, pełnym bezinteresownej troski.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline