Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 10:25   #496
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Stypa to nic nieprzyjemnego. W każdy dzień robi się giga ochlej chwaląc jednego z bogów krasnoludzkich. Jest ich kilku, więc tak z tydzień testu dla wątroby IMO można spokojnie zakończyć odpisaniem kilku sztuk złota Angusowi za drinki, i przewinięciem akcji kilkoma linijkami tekstu, chyba, że Clutter zamierza jeszcze coś losowego nam do tego dorzucić

No risk, no fun. Kulnij, zobaczymy co będzie.
Właśnie powiedz ile tych monet mam odpisać, bo stypa stypie nierówna. Piwo kosztuje zwykle 1 lub 2 miedziaki, inne alkohole - patrz cennik. Nie wiem, ile Angus potrzebuje.

Wynik podsłuchiwania podrzucę niedługo. e. Nic nie usłyszałeś (1 na k20) i spotkałeś się z niemiłym spojrzeniem krasnoluda, więc dałeś sobie spokój.

Odpisałem w Dokumencie, tzn. rozpocząłem scenę z Ernandem. Do Bażanta poszedł na pewno Pyrelle, Dagonet i Marc, a pozostali niech sami zdecydują.

e. Marc i Madoc - macie już swój arkusz do ekwipunku i możliwość komentowania.

Niech ktoś miły przerzuci część tekstu na forum, bo ostatnio produkujemy duże ilości znaków.

e2. Marc chciał jeszcze wypytać karczmarza o Przepatrywaczy z Ulek. Wrzucę sobie to na listę to-do. Pytanie czy komuś jeszcze "wiszę" z rozstrzygnięciem jakiegoś działania?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 20-10-2017 o 10:52.
Lord Cluttermonkey jest offline